MAÇ İZLE Paris Saint-Germain - Nimes canlı izle

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Yönetici
MODERATÖR
21:43 - Ripart'ın grevi
Nîmes için fırsat! Forvet ceza sahası içinde topa sahip oldu, ancak topa vurmaya teşebbüs etme yeteneği hakim değil ve Areola'nın hedeflerinden yeterince uzağa gidiyor.

Paris Saint-Germain - Nimes maçını canlı izle

21:42 - Bernardoni dokundu mu?
Taşıyıcı, Briançon ile temas halinde olduğu için önceki eyleminde kendine zarar verdi. Nîmes takımından yedek kaleci ısınmaya başladı.

21:39 - Draxler için fırsat
PSG için yeni fırsat. Marquinhos eksene çarpıyor ve topu Draxler'a kaydırmak için elverişli bir sayıcıdan faydalanıyor. Yüzeyde, Almanlar Briançon'la kavga ediyor ve Bernardoni'nin çıkışıyla yüzleşmek zorunda. Hala köşeye giren orta için biraz fazla.

21:37 - Sarabia'nın toparlanması!
İspanyol, sezonun ilk hedefini atmaya yakındı. Mbappé, savunucusunu sol tarafa sabitler ve uzaktaki direkte, uzatmada iyileşme girişiminde bulunan bir Sarabia perdesi bulan bir merkez tetikler. Bernardoni'nin büyük geçit töreni.

21:34 - Nîmes için yeni köşe
Nîmes medyan çizgisini çok fazla harcamaz, ancak yaptıklarında genellikle bir köşeleri olur! Bu oyunun dördüncü, ama önceki üç gibi, hiçbir şey vermez.

21:33 - Yarım saatlik oyun
PSG'nin ilk döneminde on beş dakika kaldı - Nimes ve Parisliler, Cavani'nin penaltı atışı hedefi ile sessizce 1-0 öne geçti.

21:30 - Nîmes geri döndü
Skorun başlamasından bu yana, Nîmes gittikçe daha fazla çekiliyor. Yüzeylerini terk etmezlerse bavulla gidebilecek olan Crocos için iyi bir haber değil.

21:28 - Nîmes'in antrenörü için sarı
Evet, 2019-2020 sezonu ve Nîmes'in antrenörü bu karar ve bu cezadan sonra çok memnun olmayan yeni bir tahkimat kuralı sarıdır.
 
Üst