MAÇ İZLE FC Crotone - US Arezzo canlı izle

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Yönetici
MODERATÖR
FC Crotone - US Arezzo maçını canlı izle

forvet Diop - Paganese Calcio 1926, 1993 sınıfı forvet oyuncusu Abou Diop'un görevini açıkladı. Senegalli oyuncu Vis Pesaro'dan geliyor ve 2020 Haziranına kadar imzaladı.

21:25 - Mazzoleni'ye güç, çözüm Resmi kanallar aracılığıyla Potenza kaleci Riccardo Mazzoleni'nin sözleşmesinin sona erdiğini açıkladı. 1997 sınıfı, 2020 yılına kadar bir anlaşma yaptı.

21:10 - Casertana, Varesanovic'i işe aldı - Resmi kanalları aracılığıyla Casertana, Mak Varesanoviç'in görevini açıkladı. 1998'deki Bosnalı orta saha oyuncusu üç yıl sonra Udinese'ye geldi.

21:01 - Imolese, Provenzano'yu aldı - Resmi kanalları sayesinde Imolese, önümüzdeki üç sezon boyunca oyuncu Alessandro Provenzano'yu satın aldığını duyurdu. 1991 orta saha oyuncusu geçen yıl Lucçyalı gömleğini giydi.

19:51 - Catanzaro, Nicastro'yu vurdu. Ayrıca Mittica'yı da ele geçirdi - 1991 Caçizaro forvet, forvet oyuncusu Francesco Nicastro'nun spor performansını artırdı. Oyuncu Ternana'dan gelir ve üç yıl boyunca Giallorossi'ye bağlanır. Kaleci Rocco Mittica bir yıllığına sözleşme aldı.

19:27 - Betti ve Taranto Avellino - Taranto, resmi kanalları aracılığıyla 2000 sınıf savunucusu Lorenzo Betti'nin görevini açıkladı. Fiorentina okulu futbolcusu Avellino'dan geliyor.

17:59 - Garattoni, Imolese'ye geri döndü - Imolese, '98 sınıfı, savunma oyuncusu Alessandro Garattoni'nin spor performanslarına hakkının geçici olarak devredilmesi için Crotone ile bir anlaşmaya vardığını açıkladı.

17:19 - Pambianchi V. Francavilla geldi - Virtus Francavilla Calcio, 1989 sınıfındaki defans oyuncusu Francesco Pambianchi'nin Catanzaro'dan spor performansları hakkını edindiğini açıkladı.

16:22 - Ravenna, Nocciolini döner. Muistacciolo geldi - Parma, Manuel Nocciolini ve Vincenzo Mustacciolo'yu Ravenna'ya ödünç verdiklerini açıkladı.

14:51 - Regestiana, Triestina'dan Libutti'yi aldı - Lorenzo Libutti, yeni bir Reggiana oyuncusu. '97 Sınıfı, son iki sezonda Triestina formasıyla 50 antrenman ve 2 gol attığını savunan bir savunma.

12.34 - Staiti hala Reggiana formasını giyecek - Lorenzo Staiti hala Reggio Audace formasını giyecek. Orta saha oyuncusu, İtalyan Kupası, normal sezon ve Play off arasında 32 maçta 5 golle, yeniden doğuş sezonunun kahramanları arasında olduktan sonra Reggio Emilia'yı kucakladı.

12.30 - Paganese, Baiocco kaleye geldi - Paganese Calcio 1926, 2019/2020 sezonunda kaleci sınıfının 89, Paolo Baiocco'nun spor performanslarını elde ettiğini açıkladı. Aşırı Roma savunucusu, B ve C arasında saygın bir müfredata sahipti, geçtiğimiz sezon Livorno’nun etkileyici renklerini giydi.

10.41 - Fermana, Antonio Bacio Terracino Potenza'dan geldi - La Fermana, Antonio Bacio Terracino'nun ulaştığı güçten yeni bir darbe resmi başlattı. İşte şirketten resmi açıklama:

"Fermana için yeni bir darbe. Gialloblù dernek, Potenza'dan Marche'a gelen dış saldırgan Antonio Bacio Terracino'nun nişanlandığını duyurdu. Teramo ve sonra aynı Potenza'da kırk maçta dört gol atarak, Kanarya klübüyle iki yıllık bir sözleşme imzaladı ".
 
Üst